2012  yılında temelleri atılan Tbcbetta ( Türkiye Betta Platformu ) , başarılı geçmişiyle Türkiye'nin ilk uluslar arası platformlarda hizmet vermektedir.

Grup; Betta türleri üretimi, damızlık temini ve bettalar ile ilgili tüm malzeme ve yem tedariği aynı zaman da üretim ve bakım teknikleri eğitimi için faaliyet göstermektedir.

Tbcbetta’nın ulaştığı başarının arkasında, siz değerli üyelerimizin destekleri yer almaktadır.  Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle  eğitim, destek programları, çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Tbcbetta Grubu, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Türkiye'de değişimin öncüleri arasında yer alan Tbcbetta Grubu, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Dünyanın öncü,grupları ile ortaklıklara imza atanTbcbetta, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki destek faaliyetleri ile ülkemiz de betta üreticilerin tek adresi olma yönün de ilerlemektedir